Zmiany w egzaminie na prawo jazdy. Nie będzie placu manewrowego?

Dodano:
prawo jazdy, egzamin (fot. sxc.hu) Źródło: FreeImages.com
Jak pisze "Rzeczpospolita", Ministerstwo Infrastruktury rozważa rezygnacje z egzaminu na placu manewrowym.
Zmiany w egzaminie zaproponowali szkoleniowcy. Jak pisze "Rzeczpospolita" bardziej radykali opowiadają się za likwidacją całego egzaminu przeprowadzanego na placu manewrowym. Mniej radykalni są za rezygnacją z jazdy w tył i w przód oraz po łuku. Pozostałoby natomiast ruszanie pod górkę.

W rozmowie z gazetą wiceminister infrastruktury Jerzy Szmit potwierdza, że resort analizuje propozycję, jednak nie zapadły jeszcze żadne decyzje o konkretnych zmianach.

Za likwidacją egzaminu na placu opowiada się m.in. Prezes Polskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców Krzysztof Szymański.

Więcej na ten temat na stronie internetowej "Rzeczpospolitej".
Proszę czekać ...

Proszę czekać ...

Proszę czekać ...

Proszę czekać ...